• O Nas
  • Nasze marki
  • Zaufali nam
  • Team
  • Kontakt

Nasze marki

GA-Sails (Gaastra) jest jedną z najlepszych i najstarszych marek na rynku windsurfingowym. Ich filozofią od początku działania jest dostarczanie funkcjonalnego sprzętu najwyższej jakości. Gaastra to jedna z niewielu marek, która posiada własną fabrykę, dzięki czemu kontrola jakości jest na najwyższym poziomie.
​​
 
Tabou zostało założone w 1991 przez Fabiena Vollenweidera we Francji. Fabien jest znany z projektowania i produkcji niesamowitych desek. Przez ten okres wprowadził wiele kultowych kształtów. Jako udziałowiec firmy, Fabien żyje windsurfingiem, a jego pasja przekłada się na deski, które imponują osiągami i szeroką gamą modeli dopasowaną do każdych potrzeb.


 
JP-Australia to niezwykle znana marka produkująca deski do windsurfingu oraz SUP od 1997 roku. Stworzona przez legendarnego Jasona Polakowa, dwukrotnego mistrza świata w surfingu, JP-Australia jest obecnie jednym z wiodących brandów w branży. Deski powstają przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii oraz wieloletniego doświadczenia doskonałych shaperów i światowej klasy zawodników.NeilPryde jest topową marką na wodzie od ponad 40 lat. Znana z nowatorskich, elegancko zaprojektowanych produktów, NeilPryde stale przesuwa granice w technologii i wzornictwie. Przez lata firma pracowała z najlepszymi projektantami, w tym Robertem Stoj’em oraz sportowcami takimi jak Jason Polakow, Antoine Albeau czy Robby Swift. Odzież powstała z miłości do sportów wodnych jest techniczna i funkcjonalna.


 
Loftsails to windsurfingowa firma, prowadzona przez windsurferów, której misją jest tworzenie oryginalnych i wyjątkowych żagli, w najwyższej możliwej jakości — zarówno jeśli chodzi o wykonanie, jak i walory użytkowe na wodzie. Loftsails został założony w 1999 roku przez jednego z czołowych projektantów żagli na świecie - Monty Spindlera (wcześniej A.R.T., Neilpryde).


Unifiber od 2002 produkuje elementy pędników takich jak maszty, bomy oraz części zamienne i akcesoria. Jest to firma z największym wyborem wszystkich drobnych części potrzebnych do eksploatacji sprzętu. Załoga Unifiber inteligentnie uzupełnia rynek w tym zakresie. Są też pomysłodawcami specjalnego przewodnika-matrycy dopasowania masztów do żagli wszystkich wiodących marek.