• O Nas
  • Nasze marki
  • Zaufali nam
  • Team
  • Kontakt

O nas

​​
​I-SURF DISTRIBUTION wywodzi się z firmy EASY SURF, która została założona w 2001 roku przez Bartosza Grześka, chwilę po ukończeniu ekonomicznych studiów i zrodziła się z zaszczepionej wcześniej pasji do Wiatru. W trakcie tych już ponad 20 lat działalności na rynku sportów wodnych Bartek rozwinął jeden z najprężniej działających w Europie sklepów ze sprzętem do windsurfingu, SUP itd., oraz wprowadził do Polski i rozwinął dystrybucję topowych marek.

Obecnie siedziba firmy mieści się w nowoczesnym obiekcie magazynowo biurowym w Poznaniu na powierzchni ponad 1000 m2 i zatrudnia całorocznie ponad 10 osób. Wytyczone na dziś działania to wzmacnianie pozycji rynkowej jako I-SURF DISTRIBUTION, czyli firmy dystrybucyjnej oraz budowanie świadomości dystrybuowanych marek ze świata Windsurfingu, Kitesurfingu, SUP czy Foil Wing. Firma dąży do stworzenia jednego scentralizowanego ośrodka dystrybucyjno-logistyczno-marketingowego, z ofertą kierowaną do wszystkich uczestników tych rynków, jednakowo dla klientów końcowych, dla sklepów, szkół, instruktorów, agentów czy klubów.

W swojej ofercie B2B firma skupia pod jednym dachem takie marki:

GAASTRA | TABOU | NEILPRYDE | JP-AUSTRALIA | LOFTSAILS | UNIFIBER | MAVERX | MAUI ULTRA FINS | MARLOW ROPES | SKYWATCH

Szczęśliwie, cały zespół to ludzie, którzy aktywnie żyją sportami wodnymi i stale się rozwijają, podnosząc swoje umiejętności i wzbogacając się o nowe doświadczenia. Rzecz niezbędna, by móc dostarczać fachowej wiedzy, porad czy usług szerokiemu gronu Klientów i Kontrahentów, a także poprzez intensywne testowanie sprzętu, dostarczać opinii o produktach projektantom i producentom marek. Mając wieloletnie doświadczenie handlowe, wszechstronną znajomość branży oraz bezpośredni dostęp do jednych z najlepszych marek na świecie, I-SURF DISTRIBUTION jest w stanie oferować szeroki zakres usług przy najwyższym zadowoleniu Partnerów. Wysoki poziom obsługi to coś, co firma chce czynić każdego dnia, dlatego do dyspozycji jest kompetentny i zmotywowany zespół, który dostępny jest dla Ciebie we wszystkich obszarach B2B, w tym sprzedaż, serwis, wsparcie, marketing i logistyka.

Działajmy razem!


 

Czego możesz oczekiwać od I-SURF DISTRIBUTION:
Profesjonalizm – Współpracujemy z wieloma sklepami, szkołami i klubami sportowymi dostarczając najwyższej jakości sprzęt. Wiedza na temat Waszych biznesów i ich potrzeb to nasz najważniejszy priorytet, co pozwala naszemu zespołowi zawsze przygotować ofertę skrojoną na miarę. Wierzymy, że komunikacja i zaufanie w biznesie to podstawa udanej współpracy. 
 
Satysfakcję klienta – staramy się, aby nasi partnerzy na wszystkich etapach obsługi byli odpowiednio poinformowani. Począwszy od podejmowania decyzji zakupowej po kontakt i informację zwrotną po dokonanej transakcji. Dokonujemy systematycznej oceny satysfakcji obsługi klienta oraz dbamy o weryfikację jakości produktów poprzez uzyskiwane komentarze produktowe od klientów.
Jakość – zapewniamy wysoką jakość oraz gwarancję produktową, posiadając produkty od najlepszych tj. światowych marek – odpowiednio wyselekcjonowane oraz niejednokrotnie testowane przez nasz zespół. Dzięki bliskiej współpracy z producentami mamy realny wpływ na dostarczane produktu, przekazując również feedback od naszych partnerów.
 
Partnerstwo – bliska znajomość i współpraca z każdym z naszych partnerów opiera się na wzajemnym szacunku, odpowiedzialności i zrozumieniu potrzeb. Tylko poprzez wzajemne zaufanie będziemy w stanie zbudować solidne, trwałe i korzystne relacje biznesowe.
Specjalistyczną obsługę – nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci związani z KITEsurfingiem, WINDsurfingiem, SUPem i innymi dziedzina sportów wodnych od wielu lat.
Terminowość – dokładamy najwyższych starań, aby nasza obsługa oraz czas dostawy były zgodne z ustaleniami i oczekiwaniami.

​​

Zapraszamy do kontaktu​